Основною метою аудиту компанії є формування незалежної думки про стан справ на підприємстві, правомірний розподіл прибутку, обгрунтовання витрат тощо.
Ми маємо великий досвід проведення обов'язкового і ініціативного аудиту, у тому числі крупних промислових підприємств з розгалуженою структурою. Ми проводимо аудит з врахуванням інтересів користувачів всіх рівнів: власників, керівників, інших користувачів інформації.
1. Аудит для власника:
Проведення аудиту за ініціативою власників господарського товариства або керівництва підприємства проводиться, як правило, з метою виявлення відхилень у веденні бухгалтерського обліку від прийнятої облікової політики і нормативно передбаченої методології бухгалтерського обліку.
За бажанням власника Аудиторська фірма «КУПОЛ» може виконати:
- аудит фінансової звітності;
- аудит окремих компонентів фінансової звітності;
- аудит виконання умов договорів;
- інші види аудиту за спеціальним завданям Клієнта.
Після завершення, в залежності від завдання, ми видаємо звітні документи:
- аудиторський висновок;
- рекомендації керівництву, що мають відношення до питань перевірки;
- ліквідність підприємства;
- платоспроможність підприємства;
- підтвердження фінансової звітності;
- аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства.
2. Аудит та огляд історичної фінансової інформації, зокрема фінансової звітності:
- відкритих і закритих акціонерних товариств при реєстрації інформації про випуск цінних паперів;
- відкритих і закритих акціонерних товариств при подачі регулярної інформації (річного звіту);
- підприємств всіх форм власності при банкрутстві і ліквідації;
- підприємств всіх форм власності при зміні власника або зміні керівництва (у тому числі при зміні головного бухгалтера) або по ініціативі власника;
- інші огляди за бажанням Клієнта.
3. Аудит спеціального призначення:
- завдання з аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до міжнародних або національних стандартів бухгалтерського обліку, а також із застосуванням інших концептуальних основ;
- завдання з аудиту окремих компонентів (статей) фінансової звітності:
- основних засобів і інших необоротних активів; - запасів, у тому числі матеріалів, готової продукції, незавершеного виробництва, товарів; - дебіторської заборгованості, розрахунків з покупцями; - кредиторської заборгованості, розрахунків з постачальниками; - розрахунків з бюджетом і страховими фондами; - розрахунків з працівниками, акціонерами, в т. ч. по дивідендам; - доходів (по основній діяльності, а також від інвестиційної та фінансової діяльності); - витрат, в тому числі формування виробничої собівартості тощо;
- завдання з аудиту виконання умов контрактів та угод;
- Завдання з аудиту скороченої (узагальненої) фінансової звітності.
Напрямки аудиту та форма звітів наших консультантів визначаються згідно вимог, встановлених чинним законодавством України, Міжнародними стандартами аудиту та окремими угодами з Клієнтом.
Основною метою аудиту фінансової звітності, підготовленої відповідно до прийнятої концептуальної основи (П(С)БО, МСФО тощо) є формування компетентної думки наших консультантів про повноту, достовірність і відповідність визначеній концептуальній основі фінансової звітності.
Після завершення аудиторської перевірки ми надаємо нашим Клієнтам:
- аудиторський висновок - документ про повноту і достовірність фінансової звітності;
- аудиторський звіт (довідка) - конфіденційний документ, що включає відповідні рекомендації, що стосуються питань перевірки.
|